Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View

  • 46 m²

Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View Tokio cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Targ rybny Tsukiji w 6 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Wi-Fi zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Aby zapewnić Ci komfort, ten apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Dostępne są również suszarka, czepki kąpielowe i ręczniki.

Obiekt noclegowy również oferuje pełnowymiarową kuchnię z lodówką i zmywarką do naczyń.

Ten apartament jest usytuowany 25 min pieszo od takich obiektów jak Uniwersytet Keiō, 10 min pieszo od stacji metro Hiro-o. Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View leży 2 km od takich miejsc jak Roppongi Hills Mori Tower. Muzeum Piwa Yebisu znajduje się w bliskiej odległości od tego apartamentu. Obiekt leży zaledwie 10 min spacerem od dworca kolejowego Ebisu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View Tokio
Welcome To Shibuya Ebisu
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Welcome To Shibuya Ebisu

6.6
Przyjemny 7 opinii
76 m od nieruchomości
USD 178 USD 160
za noc
The Contrail Ebisu
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Contrail Ebisu

5.4
Przyjemnie 8 opinii
87 m od nieruchomości
USD 78 USD 70
za noc
Penthouse 1-Bedroom Flat In Hiroo Shibuya
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Penthouse 1-Bedroom Flat In Hiroo Shibuya

7.2
Dobry 9 opinii
365 m od nieruchomości
USD 237 USD 213
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Wyjazd: od 11:00 do 13:00
    Numer licencjiM130043747
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View akceptuje zwierzęta?
      Niestety Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View posiada kuchnię?
      W Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Ebisu Top Floor 1Br Condo With Mount Fuji View Tokio

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij